" /> قوانین زود فایل | زود فایل | فروشگاه اینترنتی فایل گرافیک ، ویدیو ، عکس |
بستن
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
بستن
  • نام کاربری در آینده قابل تغییر نیست.
  • کلمه عبور خود را وارد کنید.قوانین خرید از زود فایل چیست؟

کاربر عزیز زود فایل لطفاً قوانین و موارد زیر را جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات سایت زود فایل به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به ‏‌سایت زود فایل هنگام استفاده از پروفایل شخصی، خرید محصولات به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین زودفایل است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و خرید محصول در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین زود فایل از سوی کاربر است.لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

  • قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول زود فایل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج و خدمات زود فایل تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

  • تعریف خریدار

خریدار به شخصی گفته می‌شود که با ثبت اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات زود فایل اقدام کند.
از آنجا که زود فایل یک ‌سایت فروشگاه اینترنتی است، طبق قانون تجارت الکترونیک خریدار هر شخصی است که به خرید محصول اقدام می‌کند.

  • تعریف فروشنده

محصولات ارایه شده در سایت ، توسط زود فایل از شرکت‌های معتبر تهیه و عرضه می‌شود و محصولات خود را به ‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.

  • نحوه تحویل محصول

پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار لینک دانلود در اختیار شما قرار داده شده و در پروفایل کاربری شما ثبت می شود. در صورت وجود مشکل در دانلود محصول ، خریدار ضمن اعلام مشکل در پشتیبانی ، می بایست منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.

  • شرایط و ضوابط خریدار

محصولات زود فایل بصورت دانلودی میباشد و امکان لغو سفارش و بازگرداندن مبلغ محصول خریداری شده از طرف خریدار وجود ندارد ، پس لطفاً پیش از خرید حتما دمو و پیش نمایش آنلاین را مشاهده نمایید و توضیحات محصول  را با دقت مطالعه  فرمایید و سپس با آگاهی کامل محصول را خریداری نمایید.

زود فایل هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری شده و تحویل شده را ندارد.

  • رعایت حریم شخصی

زود فایل به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و در حد توان خود از آن محافظت می‏‌کند. همه محتوا آموزشی ، محصولات ، توضیحات محصول ، ویدیو دمو محصول ، دمو عکس محصول و خدمات تولید شده توسط زود فایل جزئی از اموال زود فایل محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار زود فایل است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای زود فایل محفوظ می‏‌دارد. تنها راه ارتباطی زود فایل با کاربران سایت از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت ( ارتباط با ما ) مورد تایید است.

0