داستان ما - فروشگاه اینترنتی زود فایل
بستن
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
بستن
  • نام کاربری در آینده قابل تغییر نیست.
  • کلمه عبور خود را وارد کنید.زود فایل چیست ؟

زود فایل مرجع تخصصی فروش اینترنتی محصولات گرافیکی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف محصولات گرافیکی مانند پروژه های آماده افترافکت و افکت های ویدیویی و ترانزیشن های ویدیویی و عکس های آماده تبلیغاتی و فونت های نوشتاری و نرم افزارهای تخصصی گرافیک. پلاگین های گرافیکی در زود فایل عرضه می‏‏‏‌شوند. زود فایل با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در این حوزه، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان زود فایل با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود با حداکثر اطمینان محصول خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان زود فایل است.

برای زود فایل بسیار مهم است که کاربران،محصول تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. زود فایل از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.
زود فایل در سال ۱۳۹۴ با راه اندازی وبسایت تخصصی  برای اولین بار در کشور تولید و ارائه محصولات گرافیکی تخصصی در زمینه گرافیک، عکاسی، تصویربرداری،  ویرایش عکس و فیلم را آغاز کرد.

زود فایل با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین محصولات در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با تولیدکنندگان اصلی این محصولات تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های زود فایل محسوب می‌شود.  کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت زود فایل و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در زود فایل بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی و انتخاب محصول وب سایت زود فایل خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

0